• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Новости
  • 15 жовтня в Харкові відбувся Марш на захист тварин від знищення людьми

15 жовтня в Харкові відбувся Марш на захист тварин від знищення людьми

2017-10-15

марш 15 октября 2017

У неділю, 15 жовтня, в м. Харкові відбувся Марш на захист тварин від знищення людьми. Одночасно такі Марші відбулися по всій Україні: в Києві, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Луцьку, Дніпрі, Рівно, Миколаєві, Запоріжжі, Кривому Розі, Ужгороді та інших. Подія була покликана об'єднати зоозахисну спільноту та заявити владі і громадськості, що тисячі українців готові боротися за гуманність і права тварин. Ми вийшли для того, аби:
- заборонити масові вбивства тварин комунальниками;
- закликати владу впровадити дієві механізми боротьби з живодерами та садистами;

- покласти край знущанням над тваринами в цирках, дельфінаріях та сфері розваг;
- вимагати заборони мисливських випробувальних станцій (на яких проводять нацькування мисливських собак на інших тварин);
- звернути увагу українців на експлуатацію тварин у всіх сферах людської діяльності, у тому числі в харчовій промисловості та моді.

Ми втомилися слухати пусті обіцянки влади і дивитися на бездіяльність правоохоронних органів. Права тварин, та захист їх від знищення - це не порожні слова в законі, а захист і відповідальність.

Організаторами Маршу на захист тварин від знищення виступили громадські організації: "Центр усиновлення тварин", "Ліга допомоги тваринам", "Добрий дім", "Зоозахисне об'єднання "Разом", "Порятунок тварин Харків", ЧМГО "Зоозахист".

Ставлення суспільства до самих слабких - це показник його культури та розвитку. Ми боремося за майбутнє нашої країни, за добро і милосердя. Якщо не ми, то хто?

Кол-во просмотров: 0

Комментарии