• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Новости
  • Суд первой инстанции запретил отлов кошек с целью регулирования их численности

Суд первой инстанции запретил отлов кошек с целью регулирования их численности

2018-10-01

Скасоване рішення Харківської міської ради щодо вилову котів у Харкові!

Суддею Харківського окружного адміністративного суду Сліденко А.В. сьогодні частково задоволено наші позовні вимоги та постановлено, що коти підлягають вилову тільки якщо вони мають явні ознаки захворювань, та скасовано відповідні пункти рішення сесії Харківської міської ради від 20.12.2017 р. «Про затвердження Програми поводження з домашніми тваринами та регулювання їх чисельності в м.Харкові на 2018-2022 р.р.». Повний текст рішення буде виготовлено незабаром.

Нагадаю, що відповідно до ЗУ « Про захист тварин від жорстокого поводження» не передбачений обов’язковий вилов котів, а є виключний перелік випадків, при яких вони підлягають відлову та ізоляції.

Незважаючи на це, КП «Центр поводження з тваринами» проводив масовий відлов котів з території міста Харків, відповідно до Договору між Департаментом житлового господарства та цим комунальним підприємством від 29.03.2018 р. відлову підлягали 3110 голів котів, і лише до 100 з них (3%) передбачалося стерилізувати та випустити до ареалу перебування, інших, котрих не буде прилаштовано - евтаназувати через 7 днів. Таким чином, комунальне підприємство, прикриваючись пунктом Програми, де зазначено відлов та стерилізацію тварин, де факто знищує котів на території міста, що суперечить як чинному законодавству, так в будь-яким поняттям про розумність та гуманність. Позов про визнання цього договору недійсним вже також подано Марина Суркова.

Те, чого ми не змогли зробити в стінах міськради, ми домагаємось у суді!

Кол-во просмотров: 0

Комментарии